GULIČKY S KAČICOU A LOSOSOM 16MM (500g)

Kód: 496
€9,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
27.9.2023

Superprémiový výrobok, ktorý je tiež bez farbív a dochucovadiel.

Zloženie: kačacia múčka, rybie mäso - treska, hovädzia múčka, lososová múčka, lojové hovädzie škvarky, kuracia pečeň, hovädzí kolagén, extrudovaná pohánka, sušená jablčná dreň, extrudovaná kukurica a ryža, pšeničné klíčky, sušené vajcia, pivovarské kvasnice, lososový olej a i.! Neobsahuje kuracie mäso ! !Neobsahuje lepok !

 

Detailné informácie

Podrobný popis

GULIČKY S KAČICOU A LOSOSOM 16MM (500g)

ktorým neodolá žiadny psík, pre ich neskutočne dobrú chuť a vôňu. Vďaka ich skvelému zloženiu, zabezpečíte prísun aj potrebných výživných látok pre organizmus vášho psíka a zároveň poslúžia aj ako potešenie pre mlstné jazýčky alebo ako pamlsok za odmenu.

Sú výborné na výcvik mladých psíkov, nakoľko majú výraznú arómu a pes ich hneď zacíti aj na diaľku. Veľmi sa osvedčili napríklad pri agility aktivitách, ako lákadlo, či len ako klasická odmena za dobre vykonanú prácu. 

Nejde o klasické krmivo, ale chuťovo veľmi atraktívny doplnok. Preto ho nepoužívajte miesto krmiva k zasýteniu vášho psa ( guličky neslúžia ako granule, ale len priebežne k jeho pochvale napr. za podarený výkon. Dennú dávku pre výcvik nie je potrebné obmedzovať, ak je rozčlenená do primeraného časového obdobia a prispôsobiť samozrejme k váhovej kategórií psa.

Superprémiový výrobok, ktorý je tiež bez farbív a dochucovadiel.

Zloženie: kačacia múčka, rybie mäso - treska, hovädzia múčka, lososová múčka, lojové hovädzie škvarky, kuracia pečeň, hovädzí kolagén, extrudovaná pohánka, sušená jablčná dreň, extrudovaná kukurica a ryža, pšeničné klíčky, sušené vajcia, pivovarské kvasnice, lososový olej a i.! Neobsahuje kuracie mäso !

 Analytické zloženie živín na 1 kg krmiva: Bielkoviny 29,5%, tuk 19%, vláknina 4%, škrob 10%, cukor 2%, NaCL 0,6%. Energetická hodnota:  15,10 MJ / kg

Charakteristika:  Pamlsok je skôr vhodný pre menšie a stredne veľké psy len kvôli veľkosti guličky, kačica a losos je  varená mäsová zmes. Zmes je tvarovaná do guličiek o priemeru 16 mm. Zmes obsahuje 70 % živočíšnych produktov s prídavkom kurkumy, pivovarských kvasníc a malým nutným rastlinným podielom, aby zmes držala v celku. ! Neobsahuje lepok !