GULIČKY S RYBÍM MÄSOM A BYLINKAMI 16mm (500g)

Kód: 493
€9,50
Skladom
Môžeme doručiť do:
27.9.2023

Superprémiový výrobok, ktorý je tiež bez farbív a dochucovadiel. Zloženie: Surové rybie mäso - treska 25%. Rybia múčka  15%, hovädzia a bravčová múčka, hovädzie lojové škvarky, vločkovaný hovädzí kolagén, extrahovaná zmes - pohanka, jáhly a ryža. Sušená jablková dřeň, sušená vajce, pivovarské kvasnice, rybí tuk, lososový olej, vodne riasy - Kelpa, Spirulina a Chlorela, zmes bylín vhodne pre psov.

Detailné informácie

Podrobný popis

GULIČKY S RYBÍM MÄSOM A BYLINKAMI 16mm (500g),

ktorým neodolá žiadny psík, pre ich neskutočne dobrú chuť a vôňu. Vďaka ich skvelému zloženiu, zabezpečíte prísun aj potrebných výživných látok pre organizmus vášho psíka a zároveň poslúžia aj ako potešenie pre mlstné jazýčky alebo ako pamlsok za odmenu.

Sú výborné na výcvik mladých psíkov, nakoľko majú výraznú arómu a pes ich hneď zacíti aj na diaľku. Veľmi sa osvedčili napríklad pri agility aktivitách, ako lákadlo, či len ako klasická odmena za dobre vykonanú prácu. 

Nejde o klasické krmivo, ale chuťovo veľmi atraktívny doplnok. Preto ho nepoužívajte miesto krmiva k zasýteniu vášho psa ( guličky neslúžia ako granule, ale len priebežne k jeho pochvale napr. za podarený výkon. Dennú dávku pre výcvik nie je potrebné obmedzovať, ak je rozčlenená do primeraného časového obdobia a prispôsobiť samozrejme k váhovej kategórií psa.

Superprémiový výrobok, ktorý je tiež bez farbív a dochucovadiel.

Zloženie: Surové rybie mäso - treska 25%. Rybia múčka  15%, hovädzia a bravčová múčka, hovädzie lojové škvarky, vločkovaný hovädzí kolagén, extrahovaná zmes - pohanka, jáhly a ryža. Sušená jablková dřeň, sušená vajce, pivovarské kvasnice, rybí tuk, lososový olej, vodne riasy - Kelpa, Spirulina a Chlorela, zmes bylín vhodne pre psov.

Obsah  živin na 1 kg krmiva: Bielkoviny (NL) - 32 %, Tuk – 19 %, Vláknina - 4 %, Škrob 9 %, Cukor 2 %, NaCl 0,5 %.  

Energetická hodnota:  14,60  MJ / kg

Charakteristika:  Pamlsok je skôr vhodný pre menšie a stredne veľké psy len kvôli veľkosti guličky, mäso s bylinami 16 mm je varená masová zmes, na základe jednodruhových mäsových mučiek a rybieho mäsa. Zmes je tvarovaná do guličiek o priemeru 16 mm. Zmes obsahuje 70 % živočíšnych produktov + pivovarské kvasnice, zvyšok sú tepelne upravené rastlinné a zeleninové suroviny + morská riasa .

Pamlsok obsahuje 80% živočíšnych produktov  a stopové prvky škrobu.