Hračka Kong Dog Wayz Bunjilopta, plávajúca, guma termoplastická, M

Kód: 445
€9,70
Skladom
Môžeme doručiť do:
27.9.2023

Loptička KONG Wavz Bunji Ball je navrhnutá pre zábavný aport na dlhé vzdialenosti s jedinečným pružným lanom, ktoré kombinuje zábavu s kmitajúcou štruktúrovanou loptičkou. Ideálna na dlhotrvajúci aport KONG Wavz Bunji Ball má tiež ergonomické držadlo, ktoré poskytuje lepší úchop pre dlhší hod a zároveň predstavuje pridaný benefit hádzania loptičky zdola.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hračka Kong Dog Wayz Bunjilopta, plávajúca, guma termoplastická, M

Príprava & Použitie:

Pred použitím odstráňte obal a kvôli bezpečnostným pokynom ho uschovajte. Počas hry majte psa/mačku pod dozorom, ak je hračka poškodená hru ukončite.

Starostlivosť & uskladnenie:

Čistite vlhkou tkaninou. Hračku je potrebné pravidelne kontrolovať kvôli možnému poškodeniu. Ak zbadáte poškodenie, hračku je potrebné vyhodiť.

 Bezpečnostné pokyny:

Vyberte si správnu veľkosť hračky. Nenechávajte psa/mačku počas hry bez dozoru. Odporúčame dozerať na hru s každým typom hračky, aby ste predišli náhodnému prehltnutiu. Hračku je potrebné pravidelne kontrolovať kvôli možnému poškodeniu. Ak zbadáte poškodenie, hračku je potrebné vyhodiť. V prípade náhodného požitia vyhľadajte pomoc veterinárneho lekára.

Zloženie:

75% TPR- Termoplastická guma, 15% Gumička, 7% Polyester, 3% ABS- Akrylonitrilbutadiénstyrén

Benefity:

Loptička KONG Wavz Bunji Ball je navrhnutá pre zábavný aport na dlhé vzdialenosti s jedinečným pružným lanom, ktoré kombinuje zábavu s kmitajúcou štruktúrovanou loptičkou. Ideálna na dlhotrvajúci aport KONG Wavz Bunji Ball má tiež ergonomické držadlo, ktoré poskytuje lepší úchop pre dlhší hod a zároveň predstavuje pridaný benefit hádzania loptičky zdola. Jedinečná loptička má vyvýšené pásiky, ktoré pridávajú štruktúru pre lepší úchop pri preťahovaní a aporte. Môžete ju jednoducho zabaliť, hračka pláva na vode a zábava sa môže odohrávať ešte ďalej.