LOSOSOVÉ MÄSOVÉ GULIČKY- VAJCE A KRILL - 24 MM (500g)

Kód: 312
Značka: Hippogriff
€8
Skladom
Môžeme doručiť do:
1.12.2023

Superprémiový výrobok, ktorý je tiež bez farbív a dochucovadiel. Zdravé a chutné výcvikové lososovo-mäsové guličky 24mm, guličky sú nie len vo vnútri, ale aj na povrchu napustené lososovým olejom.

Detailné informácie

Podrobný popis

LOSOSOVÉ MÄSOVÉ GULIČKY- VAJCE A KRILL - 24 MM v  500g balení,

ktorým neodolá žiadny psík, vďaka ich neskutočne dobrej chuti a vôni. Vďaka ich skvelému zloženiu, zabezpečíte prísun aj potrebných výživných látok pre organizmus vášho psíka a zároveň poslúžia aj ako potešenie pre mlstné jazýčky alebo ako pamlsok za odmenu.

Sú výborné na výcvik mladých psíkov, nakoľko majú výraznú arómu a pes ich hneď zacíti aj na diaľku. Veľmi sa osvedčili napríklad pri agility aktivitách, ako lákadlo, či len ako klasická odmena za dobre vykonanú prácu. 

Nejde o klasické krmivo, ale chuťovo veľmi atraktívny doplnok. Preto ho nepoužívajte miesto krmiva k zasýteniu vášho psa ( guličky neslúžia ako granule, ale len priebežne k jeho pochvale napr. za podarený výkon. Dennú dávku pre výcvik nie je potrebné obmedzovať, ak je rozčlenená do primeraného časového obdobia a prispôsobiť samozrejme k váhovej kategórií psa.

Superprémiový výrobok, ktorý je tiež bez farbív a dochucovadiel.

 

  • Charakteristika:  Lososové masové guličky sú vyrobené z mäsovej  zmesi mletého lososového mäsa a vyššie uvedených ingrediencií, tvarované do guličiek o priemere 24 mm. Celá zmes  obsahuje minimálne 60 % mletého lososového masa. Lososové guličky sú nie len vo vnútri , ale aj na povrchu napustene lososovým olejom.
  • Zloženie : Jemne mleté surové mäso ( i s kostrou )  z arktických lososa, krillová múčka, pšeničné klíčky, sušene vajce, varená ryža, hovädzí kolagén s vysokou stráviteľnosťou, morská rasa Kelpa, lososový olej, pivovarské kvasnice. 

 

Doporučené denné dávkovanie (samozrejme je možné upraviť podľa vlastných potrieb):

pes do 10kg = 2 guličky / deň

pes od 10-30kg = 3 guličky/ deň

pes od 30-50kg= 4 guličky / deň

pes nad 50kg = 4 - 6 guličiek / deň