Upozornenie: Objednávky, ktoré budú vytvorené po 13.6., budú z technických príčin expedované v pondelok 24.6. Ďakujeme za pochopenie. 😊

100% BIO liečivý balzam pre psov

Kód: 531/30 531/31 Zvoľte variant
Novinka Tip
Značka: H
€10,70 €15,70 od €10,70
Skladom Skladom Zvoľte variant
Objem
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
19.6.2024 19.6.2024 Zvoľte variant

Zloženie

Včelí vosk
Propolis
Smreková živica
Med
100% BIO Mandľový olej
100% BIO Olivový olej

Návod na použitie

Naneste vrstvu na postihnuté miesto a ľahko rozotierajte. Balzam aplikujte 3x denne. Po aplikácií neprekrývať. 

Detailné informácie

Podrobný popis

100% BIO liečivý balzam pre psov

Vďaka svojim silným hlboko hydratačným a liečivým vlastnostiam robí s pokožkou zvierat zázraky. Bio aktívne antioxidačné a protizápalové zložky, ako sú éterické oleje, včelí vosk a živicové látky, ktoré sa nachádzajú v propolise a smrekovej živici podporujú regeneráciu buniek a bojujú proti oxidačnému poškodeniu.

Tieto látky obsiahnuté v balzame tiež pomáhajú proti vyrážkam, ranám, suchým miestam na koži zvieraťa, preležaninám na určitých miestach ( kde vzniká napr. tvrdšia koža, poškodená koža), ekzémom a iným dermatitídam.

Vhodné používať napríklad aj na natieranie labiek psíka najmä v zime (balzam chráni pred mrazom), taktiež pred chemickým posypom, ktorý môže počas prechádzok dráždiť pokožku na labkách.

Tieto prvky udržujú pokožku vášho zvieraťa vyváženú a zdravú. Jeho prírodné zloženie zabezpečuje, že neobsahuje žiadne škodlivé chemikálie, čo je dôležité pre zdravie a pohodu zvierat. Ak má váš miláčik problémy s kožou, odporúčame vyskúšať tento 100% BIO liečivý balzam. Jeho účinné zloženie a liečivé vlastnosti pomôžu zmierniť  kožné problémy.

Ak by náhodou psík oblizoval labky, alebo inú časť na tele po nanenesí balzamu, vôbec nemusíte mať obavy, keďže ide o čisto prírodný produkt bez akýchkoľvek iných prísad. Nemôže spôsobiť žiadne tráviace probémy.

Len na vonkajšie použitie! Výrobok uchovávajte pri izbovej teplote na suchom mieste, mimo zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Skladujte pri teplote do 30 stupňov.