Upozornenie: Objednávky, ktoré budú vytvorené po 13.6., budú z technických príčin expedované v pondelok 24.6. Ďakujeme za pochopenie. 😊

O nás

           Firma Hippogriff sa špecializuje na distribúciu výživových doplnkov pre psy, mačky, kone a taktiež ľudí. Viac ako 20 rokov každodenného spolužitia so zvieratami, ich trénovaním, pozorovaním a skúmaním, sme vyskladali do ponuky e-shopu tie najvhodnejšie produkty pre vašich štvornohých miláčikov. Dôležité poznatky a univerzitné štúdia v odbore výživy zvierat, boli taktiež jedným z hlavných dôvodov, prečo sme sa rozhodli práve pre tento sortiment.V blízkej budúcnosti sa môžete tešiť na rozšírenú ponuku o ďalšie produkty našej vlastnej výroby, na ktorých sme intenzívne pracovali a neustále pracujeme ďalej, vďake Vašej prejavenej dôvere. Nesmierne si vážime každú jednu fotografiu alebo video, ktoré ste nám zaslali a máme neskutočnú radosť ako veľmi sa zlepšil zdravotný stav vašich zvieratiek. Lebo takto vieme, že to čo robíme má zmysel a láska k zvieratám je naším hnacím motorom :-)...

      V jednotlivých sekciách nájdete produkty pre psy a mačky značky ,,Hippogriff", ďalej aj veterinárne produkty iných značiek, s ktorými máme vynikajúce skúsenosti u našich vlastných zvierat už dlhé obdobie. VET sirupy ,,Hyalutidin DC aktiv" a ,,Hyalutidin HCC aktiv", sú vo vysokej kvalite vyrábane v Nemecku. V minulosti vyriešili viaceré problémy pohybového aparátu našej kobylky a začínajúcu artrózu spojenú so zápalom u psíka-seniora. Bolo až neuveriteľné, aký pozitívny a rýchly účinok mali tieto produkty na organizmus. Rokmi sme zozbierali aj videá PRED a PO užívaní týchto kĺbových výživ a sú uverejnené aj našej FB a IG stránke kde si ich môžete pozrieť.

Ak naopak hľadáte niečo na celkové posilnenie imunity Vášho psíka, za najoverenejší produkt z praxe môžeme označiť ,,Imuno Fit 400g" v sypkej zmesi, ktorý viete zakúpiť aj v niektorých VET ambulanciách. Čo sa týka starostlivosti o zuby a ďasná Vášho psíka 100%NATURAL doporučujeme ,,Jelení paroh – Hippogriff“ všetkých veľkostí a tvarov a tak isto aj ,,Kávové drievko" - s efektom zubnej nite.

       Okrem kvalitných výživových doplnkov sme si pre vás pripravili aj precíznu ručnú výrobu,,kožených obojkov značky Hippogriff" pre psíky s možnosťou ich personalizácie podľa Vašich špecifických požiadaviek. Jedná sa o 100% prírodný produkt z hrubej hovädzej kože, ktorý vydrží roky a nespôsobuje alergie, či rôzne plesne na koži a srsti v oblasti krku psa. Vyrábané v ručnej dielni na Slovensku.

Do nášho portfólia sa snažíme zaradiť len rokmi overené produkty, ktoré máme podložené výsledkami z praxe( videá, fotografie..),ak by ste mali akúkoľvek otázku k nejakému produktu neváhajte nám napísať e-mail a radi Vám poskytneme bližšie info z praxe.

        V portfóliu tiež nájdete sekciu výživových doplnkov novej generácie pre aktívnych ľudí, či vrcholových športovcov. Produkty v sirupovej forme sú určené aj ako prevencia pred možným zdravotným problémom, úbytkom energie či znížením prirodzenej imunity v organizme. Taktiež pre ľudí s vyššou dennou fyzickou záťažou, jazdcov na koni či profesionálnych trénerov psíkov na agility a pod.

 

Spolupráca v oblasti výživy zvierat

             Vďaka našej blízkej spolupráci s veterinárnymi lekármi MVDr. Richardom Fazekašom, MVDr. Karolínou Fazekašovou a MVDr. Adamom Salemom, sme pripravení zodpovedať Vám odbornou radou akékoľvek otázky ohľadne výživy a starostlivosti o Vaše zvieratká.

                                                               

 

...pretože pohyb je život...

S láskou Váš