Upozornenie: Objednávky, ktoré budú vytvorené po 13.6., budú z technických príčin expedované v pondelok 24.6. Ďakujeme za pochopenie. 😊

ALAVIS Šampón chlorhexidin 250 ml

Kód: 411
€12,80
Skladom
Môžeme doručiť do:
19.6.2024

Na liečbu povrchových a hlbokých kožných zápalov (kvasinkového alebo bakteriálneho pôvodu, napr. horúce miesto, dermatitída) Ďalej ako udržiavacia liečba pokožky a vlasov po vyliečení dermatologických pacientov, pacientov s chronickým zápalom kože alebo alergickým ochorením kože. Tiež ako pomoc pri prevencii vzniku sekundárnych kožných infekcií u pacientov infikovaných ektoparazitmi (demodikóza, svrab, svrab, cheyletia atď.)

Detailné informácie

Podrobný popis

ALAVIS Šampón chlorhexidin 250 ml

ALAVIS™ Chlorhexidine Shampoo je šampón na vonkajšiu starostlivosť o srsť a kožu psov, mačiek, fretiek a koní obohatený o chlórhexidín, ktorý pomáha znižovať výskyt nežiaducich mikroorganizmov, a Aloe vera, ktoré má protizápalový účinok, pomáha rýchlejšie hojiť rany a podporuje tak účinok šampónu. Šampón je vhodný na podporu liečby kožných ochorení.

Prečo odporúčame používať: 

  • na liečbu povrchových a hlbokých kožných zápalov (kvasinkového alebo bakteriálneho pôvodu, napr. horúce miesto, dermatitída) 
  • ako udržiavacia liečba pokožky a vlasov po vyliečení dermatologických pacientov, pacientov s chronickým zápalom kože alebo alergickým ochorením kože 
  • ako pomoc pri prevencii vzniku sekundárnych kožných infekcií u pacientov infikovaných ektoparazitmi (demodikóza, svrab, svrab, cheyletia atď.)
  • na čistenie fyzicky alebo chemicky podráždenej pokožky

Pôsob použitia: .

  • Srsť navlhčite teplou vodou a šampón vmasírujte do srsti, kým sa nevytvorí bohatá pena.
  • NECHAJTE ŠAMPÓN ZASCHNÚŤ 5 MINÚT! Potom penu dôkladne opláchnite.
  • Šampón nedráždi oči a uši, napriek tomu sa vyhnite ich zasiahnutiu. Pri závažných kožných problémoch používajte šampón ALAVIS™ Chlorhexidine denne alebo podľa odporúčania veterinárneho lekára. Keď sa stav zlepší, predĺžte intervaly podľa stavu srsti a kože. Ak nedôjde k zlepšeniu alebo sa stav zhorší, poraďte sa so svojím veterinárnym lekárom.