Canvit PROBIO pre psy 100g

Kód: 429
Tip + DARČEK ZDARMA !
€14,20
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.7.2024

Canvit Probio je komplexom probiotík, prebiotík a vitamínov, ktoré bránia prerastaniu patogénnych baktérií a podporuje imunitu čreva pri hnačkových ochoreniach alebo pri liečbe antibiotikami. Canvit Probio je komplex probiotík Enterococcus faecium, prebiotík, betaglukánov a vitamínov pre zdravé zažívanie a tvorbu pevného trusu. 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Canvit PROBIO pre psy 100g

Canvit Probio je komplexom probiotík, prebiotík a vitamínov, ktoré bránia prerastaniu patogénnych baktérií a podporuje imunitu čreva pri hnačkových ochoreniach alebo pri liečbe antibiotikami.

Canvit Probio je komplex probiotík Enterococcus faecium, prebiotík, betaglukánov a vitamínov pre zdravé zažívanie a tvorbu pevného trusu.  Zažívací aparát obsahuje obrovské množstvo priateľských (nepatogénnych) baktérií, ktoré sú dôležité pre trávenie, zažívanie a obranyschopnosť organizmu. V prípade akéhokoľvek ochorenia zažívacieho aparátu alebo pri liečbe antibiotikami sa naruší rovnováha medzi baktériami čreva a dochádza k prerastaniu nepriateľských (patogénnych) baktérií. Táto zmena sa prejaví hnačkou, mäkkým trusom alebo zvýšenou plynatosťou.

Kedy užívať Canvit probio? 

  • pri liečbe antiniotikami
  • pri liečbe ochorení zažívacieho traktu
  • v prípade výskytu hnačiek
  • pre zlepšenie kvality stolice a zníženie plynatosti
  • pre posilnenie imunity zvieraťa


Odporúčaná denná dávka:
- 1 g na 5 kg váhy zvieraťa (1 odmerka =± 4 g)

Zloženie /1g prášku obsahuje:
probiotikum Enterococcus faecium 7,5 × 10? CFU, prebiotikum inulín 250 mg, betaglukány (Fibosel) 35 mg, vitamín C 400 µg

Balenie 100g.