Upozornenie: Objednávky, ktoré budú vytvorené po 13.6., budú z technických príčin expedované v pondelok 24.6. Ďakujeme za pochopenie. 😊

Guličky HMYZÍ PROTEÍN 1,6cm , (500g)

Kód: 546
Značka: Hippogriff
€13,50
Skladom
Môžeme doručiť do:
19.6.2024

Vhodný pre alergické a citlivé psy na mäsovú bielkovinu.
Prídavok vodných rias výrazne zvyšuje nielen chutnosť, ale aj výživnú hodnotu pamlsku. Jedná sa o najnovší trend v oblasti výživy zvierat.
Tvar guľôčky - 1,6cm

Zloženie: hmyzí proteín, mikrobiálny proteín (obdoba kvasníc, len na báze bakteriálnych kultúr), pivovarské kvasnice, fermentovaná rybia múčka z tresky, ryžová múka, pečeňový proteín, pohánková múka, škvarková múčka , hnedá morská riasa.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vhodný pre alergické a citlivé psy na mäsovú bielkovinu.
Prídavok vodných rias výrazne zvyšuje nielen chutnosť, ale aj výživnú hodnotu pamlsku. Jedná sa o najnovší trend v oblasti výživy zvierat.
Tvar guľôčky - 16mm.

Podrobný popis

Zloženie: hmyzí proteín, mikrobiálny proteín (obdoba kvasníc, len na báze bakteriálnych kultúr), pivovarské kvasnice, fermentovaná rybia múčka z tresky, ryžová múka, pečeňový proteín, pohánková múka, hnedá morská riasa.

Obsah prirodzených živín na 1 kg krmiva: Bielkoviny (NL) - 34,5%, Tuk - 4,6%, Vláknina - 4,7%, Popol - 8,5%, Vlhkosť - 18%, Škrob - 11%, Vápnik 1,5 %, Fosfor 0,9 %, NaCl 0,06 %, Jód 10,2 mg

Výcviková maškrta pre psov je varená zmes, kde dominantným základom živočíšnej bielkoviny je hmyzí, mikrobiálny, vaječný a kvasničný proteín. Tieto suroviny obsahujú všetky esenciálne (nenahraditeľné) aminokyseliny, ktoré sú vysoko stráviteľné a to až cez 90%, čo u klasických živočíšnych múčok je nemysliteľné (dosahujú cca 50 - 70% stráviteľnosti).

Guličky s hmyzím proteínom sa výborne hodia pre psov, ktorí trpia potravinovou alergiou na lepok, kuracie mäso, hovädzie mäso alebo všeobecne inklinujú k problémom so znášanlivosťou klasického krmiva. Zmes je tvarovaná do guličiek s priemerom 1,6cm. Obsahuje 75% živočíšnych produktov + 10% pivovarských kvasníc, zvyšok sú tepelne upravené rastlinné suroviny.  Maškrta má tmavo hnedú farbu po použitých surovinách a prirodzenú, špecifickú mäsitú vôňu.

Výrobok umelo nedochucujeme ani nearomatizujeme! Má preto prirodzenú farbu a vôňu po použitých surovinách. Používame iba kvalitné a čerstvé suroviny, mnohé sú v potravinárskej kvalite!

Obsah balenia 500gramov.