Upozornenie: Objednávky, ktoré budú vytvorené po 13.6., budú z technických príčin expedované v pondelok 24.6. Ďakujeme za pochopenie. 😊

Kávové drievko BONE (75g)

Kód: 499
Novinka
€9,20
Skladom
Môžeme doručiť do:
19.6.2024

100% NATURAL kávové drievko BONE je odolná žuvacia ,,hračka" pre vášho psíka. Je priamo z vetvy kávovníka a psík ho nebude chcieť pustiť z papule!Pravidelným používaním kávového drievka môžete u psa obmedziť tvorbu zubného povlaku a predísť ochoreniu ďasien. Drievko spĺňa aj efekt ,,zubnej nite" nakoľko je tvorené z viacerých niťových vlákien.

Detailné informácie

Podrobný popis

 Kávové drievko BONE

100% NATURAL kávové drievko BONE je odolná žuvacia ,,hračka" pre vášho psíka. Je priamo z vetvy kávovníka a psík ho nebude chcieť pustiť z papule!

ŽIADNY kofeín ani umelé prísady. Ručne opracované drevo kávovníka navyše pochádza z udržateľných zdrojov. Pri žuvaní sa uvoľnujú endorfíny, ktoré sú potrebné pre psychickú pohodu psa a zároveň je uspokojená aj potreba žuvania.

Pravidelným používaním kávového drievka môžete u psa obmedziť tvorbu zubného povlaku a predísť ochoreniu ďasien. Drievko spĺňa aj efekt ,,zubnej nite" nakoľko je tvorené z viacerých niťových vlákien.

Drievko je BEZKALORICKÉ - vhodné aj pre psíky s nadváhou.


Vďaka svojej tvrdosti a tvaru bude žuvacie drevo Hippogriff  pre vášho psa atraktívnou hračkou, ktorú so sebou môže nosiť všade.
Pri žuvaní drievka nevznikajú takmer žiadne triesky. Napriek tomu – ako pri všetkých maškrtách alebo hračkách na žuvanie – odporúčame nenechávať s nimi psov bez dohľadu. Ak sa časom veľkosť zmenší na tak malú, že by ju pes mohol prehltnúť - doporučujeme vyhodiť a nahradiť novým kúskom v plnej veľkosti.

Veľkosť:

BONE typicky upravený tvar do rozmerov menšej kostičky  - vhodné pre menšie psíky od 8kg do cca 25kg (vtedy sa najefektívnejšie využije jej tvar, veľkosť a účinok na čistenie zúbkov)

Dĺžka kostičky cca = 15 cm 

Šírka kostičky cca 5cm v koncových častiach , v strede 2, 5 cm .