SET Hyaluron Creme & Serum HYDRA

Kód: 563
ZADARMOZADARMO
dvojica
€75
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.7.2024

Objavte našu exkluzívnu kozmetickú sadu pre dokonalú hydratáciu a žiarivú pleť.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Objavte našu exkluzívnu kozmetickú sadu pre dokonalú starostlivosť o pleť: "Hyaluron Creme Day" a "Hyaluron Serum HYDRA". Tieto dva vysokokvalitné produkty vám ponúkajú ideálnu kombináciu pre intenzívnu hydratáciu a žiarivú pleť.

Hyaluron Creme Day

Je ľahký a rýchlo sa vstrebávajúci denný krém, ktorý poskytuje vašej pleti hĺbkovú hydratáciu bez pocitu mastnosti. Jedinečný komplex kyselín hyalurónových s krátkym a dlhým reťazcom zaručuje intenzívnu hydratáciu a príjemný pocit pokožky. Krém obsahuje aj rastlinné oleje, dexpanthenol a antioxidačný vitamín E, ktoré vyživujú pokožku a posilňujú kožnú bariéru. Prídavok elastínu podporuje pružnosť, pevnosť a odolnosť pokožky. Tento denný krém vo veľkorysom 50 ml balení je ideálny na každodenné použitie.

Hyaluron Serum HYDRA

Doplňte svoju starostlivosť o pleť s našim sérom HYDRA, vysoko účinné sérum špeciálne vyvinuté pre intenzívnu hydratáciu hlbších vrstiev pleti. Komplex 4 kyselín hyalurónových s krátkym a dlhým reťazcom zaisťuje dlhotrvajúci príjemný pocit pokožky. Obsiahnutý panthenol vyživuje pokožku, podporuje kožnú bariéru a podporuje nočnú regeneráciu. Táto 30 ml fľaštička je ideálna na cielenú aplikáciu a rozžiari vašu pleť. 

Oba produkty, "Hyaluron Creme Day" a "Hyaluron Serum HYDRA", sa dajú navzájom optimálne kombinovať a bezproblémovo začleniť do každodennej starostlivosti o pleť. Vďaka ľahkej textúre a vysoko účinným zložkám sú tieto produkty nevyhnutnosťou pre každého, kto hľadá účinnú a luxusnú starostlivosť o pleť. Doprajte si to najlepšie pre svoju pleť s našou exkluzívnou kozmetickou sadou!