Tebexerol - bylinný sirup na posilnenie imunity + DARČEK

Kód: 63
Značka: Hyalutidin
ZADARMOZADARMO
tebexerol
€77
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.7.2024

Výživový doplnok na rastlinnej báze so širokospektrálnymi účinkami na posilnenie imunity (humorálna a bunková imunita, vrodená imunita, regenerácia, protizápalové a protiradiačné účinky).

Detailné informácie

Podrobný popis

Výživový doplnok na rastlinnej báze so širokospektrálnymi účinkami na posilnenie imunity (humorálna a bunková imunita, vrodená imunita, regenerácia, protizápalové a protiradiačné účinky). Pôsobí na špecifickú imunitu, čo umožňuje zameranie sa na reguláciu bunkovej a humorálnej imunity. Tento produkt je vhodný najmä v prípadoch, ak sú pri liečbe podávané antibiotiká a iné imunosupresíva. Normalizuje počet lymfocytov a zloženie ich subpopulácií, funguje ako regulačný mechanizmus imunity, reguluje jej činnosť a produkciu monokinov a lymfokinov, normalizuje funkciu tvorby protilátok podľa typu imunoglobulínu.

Určený:

  • Všetkým osobám so zníženou imunitou organizmu
  • Osobám dlhodobo užívajúcim antibiotiká a iné supresíva
  • Osobám s infekciou tuberkulózy, MOR/TB, XOR/TB
  • Pacientom infikovaným vírusom HIV
  • Deťom a mládeži s častými ochoreniami spôsobenými zníženou imunitou organizmu
  • Starším ľudom na posilnenie imunity organizmu a zvýšenie kvality života
  • Podporuje vykašliavanie hlienov, čistí organizmus s dlhodobým pôsobením na celkové zvýšenie imunity aj po doužívaní sirupu 

Výhody:

 • Jedinečné prírodné zloženie
 • Vysoká koncentrácia účinných látok
 • Nižšia spotreba farmaceutík
 • Vysoká vstrebateľnosť účinných látok a rýchla absorpcia k depozitným miestam
 • Maximálny komfort užívania

Dávkovanie:

Produkt sa dávkuje v dennej dávke 15 ml na pol pohára vody 40 minút pred alebo po jedle v trvaní 30 dní. U detí do 5 rokov v dennej dávke 3 ml na pol pohára vody, u detí vo veku 5-10 rokov 6 ml na pol pohára vody a u detí vo veku 10-15 rokov 9 ml na pol pohára vody.

Zloženie:

Roztok farmaceuticky čistej vody s extraktom z liečivých rastlín : Aloe(Aloe Arborescens), Breza previsnutá(Folia Betulae), Zádušník brečtanovitý(Herba Glechoma Hedracea), Pamajorán obyčajný (Herba Origani Vulgaris), Rozchodnica ružová (Rhodiolae roseae), Zemežlč menšia(Herba Centaurii), Nechtík lekársky(Flores Calendulae), Pŕhľava dvojdomá (Folia Urticae dioicae), Borievka obyčajná (Fructus Juniperi communis), Rakytník rašetliakový(Fructus Hipopphae), Nátržník biely(Potentillae albae herba), Sladovka hladkoplodá(Rhizomata et Radices Glycyrrhizae), Fialka voňavá(Violae herba), Praslička roľná(Herba Equiseti arvensis), Ryšavec šikmý(Inonotus Obliquus), Ruža šípková(Fructus Rosae), Všehojovec štetinatý(Radices Eleutherococci), Echinacea purpurová(Echinaceae purpurae herba), Jahoda divá(Herba Fragariae Vescae), Materina dúška(Herba Serpylli), Lipa malolistá (Flores Tiliae), Petržlenový koreň(Radix Petroselini), Šalvia lekárska(Salvia officinalis), Repík sibírsky(Agrimonia pilosa), Čajovník čínsky(Thea sinensis), invertný cukor, Sorban draselný (E202).

Balenie:

500ml

Tabuľka výživových hodnôt:

Tabuľka výživovej hodnoty v 100 ml v 15 ml (denná dávka)
Energetická hodnota 716 kJ/169 kcal 107,4 kJ/23,3 kcal
Bielkoviny 0,1 g 0,015 g
Sacharidy 40,3 g 6,045 g
Tuky 0,8 g 0,12 g
Sodík 0,06 g 0,009

Skladovanie:

Uchovávajte mimo dosahu detí pri teplote nižšej ako 25 °C, v suchu a tme. Obal musí byť tesne uzavretý. Nepoužívajte po uplynutí času minimálnej trvanlivosti.

Výrobca:

Gramme-Revit GmbH
Im Oberdorf 10
99 428 Niederzimmern
Spolková republika Nemecko